Naklápěcí rotátory - ocelové zápěstí pro Vaše rypadlo
 

ČASTÉ OTÁZKY

Proč si pořídit naklápěcí rotátor?

Naklápěcí rotátor kombinuje výhody dřívějších rotátorů, naklápěcích lžic a rychloupínačů. Díky naklápěcímu rotátoru vzroste produktivita Vaší práce o 15 až 35% ve srovnání s dřívější produktivitou v závislosti na druhu práce.
Jako majiteli rypadla Vám investice do naklápěcího rotátoru přinese zvýšení příjmů a zvýší produktivitu Vašeho strojového parku. Vynaložené prostředky se Vám zkrátka bohatě vrátí! Jako strojník rypadla po pořízení naklápěcího rotátoru oceníte snadnější ovládání stroje. Při své každodenní práci získáte daleko větší přesnost a budete dostávat více komplexních zakázek. Vaše práce bude zkrátka daleko příjemnější a zvládnete jí víc!
S rypadlem vybaveným naklápěcím rotátorem můžete změnit způsob práce a dosáhnout výrazně vyšší produktivity. Výkopové práce kolem sloupů, v blízkosti základů domů nebo potrubí apod. budete schopni vykonat mnohem rychleji a bez přejíždění rypadla. Narušení půdy bude výrazně nižší, což Vaši zákazníci jistě ocení. Díky novým možnostem pohybů lžic a dalších upnutých nástrojů provedete většinu prací „načisto“ bez nutnosti ručního dodělávání. Tím ušetříte nejen čas, ale i náklady na pohonné hmoty a mzdové náklady na další pracovníky.
Další výhodou je možnost užívat několik různých pracovních nástrojů (a tím vykonávat několik typů operací), aniž byste opustili kabinu stroje. Výměnu nástrojů pomocí rychloupínače zvládnete během několika sekund přímo z kabiny rypadla. Integrovaný drapák Vám umožní snadnou manipulaci se stromy, kameny, trubkami a jinými objemnými břemeny bez fyzické námahy. Pouze Vaše fantazie a vynalézavost omezují pracovní operace proveditelné Vašim rypadlem.
Umíte si představit svoji ruku bez zápěstí? Zní to šíleně? Přesto tak většina strojníků rypadel tráví své pracovní dny. Dopřejte svému rypadlu ocelové zápěstí.

Všechna práva vyhrazena © 2011-2016 Naklápěcí rotátory s.r.o. | Code by WebServis Foff | Design by Mixage.cz