Naklápěcí rotátory - ocelové zápěstí pro Vaše rypadlo
 

ČASTÉ OTÁZKY

Čím musí být moje rypadlo vybaveno, aby bylo možné nainstalovat naklápěcí rotátor?

Zde hlavně závisí na tom, pro jaký řídící systém se rozhodnete.
Pro řídící systém 5 je potřeba, aby vaše rypadlo bylo vybaveno přídavným jednosměrným (obousměrný není na závadu) hydraulickým okruhem. Pokud Vaše rypadlo nemá přídavný hydraulický okruh, jsme schopni Vám tento okruh dodělat.
Pro řídící systém 9 je potřeba, aby Vaše rypadlo bylo vybaveno minimálně dvěma obousměrnými přídavnými okruhy ovládanými proporcionálně z rypadla. Řada výrobců takovéto okruhy na svých strojích dnes už nabízí, ať již ve standardním vybavení nebo za příplatek.
Pokud požadujete řídící systém 10, je nutné, aby Vaše rypadlo bylo vybaveno přídavným jednosměrným (obousměrný opět není na závadu) hydraulickým okruhem ovládaným servoovládáním. Tzn. hlavní ventil řídící průtok přídavným hydraulickým okruhem je řízen pomocným ventilem, který je řízen pedálem nebo ovládacím prvkem na joysticku. Např. u menších minibagrů je často hlavní ventil řídící průtok přídavným hydraulickým okruhem ovládám přímo mechanicky bovdenem od ovládacího pedálu. V tomto případě pak není možné bez výraznějších zásahů do hydrauliky rypadla řídící systém 10 použít. Ale i toto je řešitelné a můžeme Vaše rypadlo dovybavit speciálním ventilem pro ovládání přídavného hydraulického okruhu.

Všechna práva vyhrazena © 2011-2016 Naklápěcí rotátory s.r.o. | Code by WebServis Foff | Design by Mixage.cz